Kudüs’ün Özgürlüğü’ne az kaldı

 

Ahmedinejad, Filistin İslami Hükümeti Başbakanı İsmail Heniye’ye “İsrail’İn sonunun gelmek üzere olduğunu” söyledi.

İslam Cumhuriyeti Haber ajansının verdiği habere göre, Mahmud Ahmedinejad İsmail Heniye ile olan görüşmesinde “herkes biliyor ki bu siyonist rejim sultacı güüçler tarafından kendi hegomanyalarının devamı için İslam dünyasının kalbine saplandı, ancak İslam dünyası için en büyük tehdit olan bu siyonist rejim yol olmanın eşiğine gelmiştir” dedi.

Batı dünyası liderlerinin bile bu gayri meşru rejiminin geleceği konusunda şüpheli olduklarını, belirten Mahmud Ahmedinejad “sürdürülen katliamlar da bu uyduruk rejimin çöküşünü hızlandırmaktadır” dedi.

Filistin İslami hükümeti başbakanı İsmail Haniye de, Filistin davasına verdiği destekten dolayı İran İslam Cumhuriyeti ve halkını takdirle anarak “İran halkının Filistinlilerin haklı davasına verdiği görkemli destek Filistinlileri daha da cesaretlendirmekte ve bu İranlıların İslami esaslardeki derin anlayışını ifade etmektedir” dedi.

“Filistin halkının intifadası Kuds-u Şerif’in kurtarılmasına kadar sürecektir” diyen İsmail Heniye Filistinlilerin zafere doğru yürüdüğünde hiç bir şüphenin olmadığını belirtti.

TevhidHaber

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: