Gazze’ye Büyük Saldırı, Mücahidler Direniyor

Siyonist işgal ordusu gece yarısı Gazze’ye büyük bir saldırı başlattı. Hava kuvvetlerinin desteğiyle çok sayıda zırhlı araç ve askerle karadan Gazze’yi işgale başlayan terör ordusuna karşı Filistinli mücahidler ellerindeki tüm imkanlarla direniyor. Hamas’a bağlı mücahidlerin Zeytun bölgesinde zırhlı araçlardan oluşan işgalci bölüğüne roketatarlar ve havan topları ile karşılık vermesi ile başlayan şiddetli çatışmalarda Eymen Ahmed Hasanin (30) adında bir Kassam erinin şehid düştüğü bildirildi.

2 Siyonist Asker Yaralandı

Elimize ulaşan yeni bilgiye göre Cibaliya yakınlarında Kassam mücahidlerince işgalci bir birliğe yapılan taarruzda en az 2 terörist yaralandı. (İsrail kaynaklarınca açıklandı)

“Kassam” Füzeleri Fırlatılmaya Devam Ediyor

Hamas bu sabah “Sderot” kentine 6 adet daha “Kassam” füzesi fırlatıldığını açıkladı. Bu arada Gazze’ye yönelik büyük saldırı  devam ederken  siyonist makamlardan ilk açıklama geldi. Terör rejimi savunma bakanlığından yapılan açıklamada 1 siyonistin kaldırıldığı hastanede öldüğü 4 yerleşimcinin ise  yaralandığı  ifade edildi.

Kassam Tugayı : “Şüheda Kafilemiz Sırada”

Şehid İzzettin El Kassam Tugayı sabah saatlerinde yayınladığı bildiride “hepimiz şehid olmayı bekliyoruz, şüheda kafilemiz sıradadır ama işgale karşı direnişi asla durduramayacaklar, Filistin mücahidleri er ya da geç bu toprakları siyonistlere mezar edecekler, Filistin’in kuzeyinden güneyine kadar Kassamiler her zaman var olacak” denildi. Bildiride ayrıca tüm dünya müslümanları dualarla dayanışma ve yardımlaşmaya davet edildi.

Bölgeden gelen haberlere göre Beyt Lahiya ve Zeytun’da çatışmalar şiddetlenerek devam ediyor.

Rabbimizden şehidimizin şehadetini kabul etmesini diliyor, Özgür Kudüs yolunda sıralarını bekleyen tüm yiğitlere selam ediyoruz. Kardeşlerinizi dualarınızda unutmadığınızı umuyoruz.

Gazze saldırısı ile ilgili tüm gelişmeleri bu haber üzerinden aktarmaya devam edeceğiz inşallah.

Kaynak: TevhidHaber – KavkazCenter

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: