İran’dan İsrail Destekçilerine Ultimatom

İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad Tahran’da düzenlenen Kudüs Günü gösterileri sırasında yaptığı konuşmada, “bütün dünyada müslümanlar siyonist İsrail rejimini destekleyen ülkelerden intikam alacaktır!” dedi. Batı ülkelerine “ulmitatom” veren Ahmedinejad Batılı ülkeleri İsrail’e verdiği desteği çekmelerini aksi takdirde….

Batı ülkelerine “ulmitatom” veren Ahmedinejad İsrail’e verdiği desteği çekmemeleri durumunda pişman olacaklarını söyledi.

“İsrail haritadan silinmelidir” sözüyle siyonist rejimin ortadan kaldırılması gerektiğini söyleyerek bütün dünyada yankılar uyandıran Mahmud Ahmedinejad’ın son Kudüs Günü konuşması, siyonizme karşı evrensel mücadelede yeni bir sayfanın açıldığı anlamına gelmektedir.

Siyonist İsrail liderlerini ‘bir grup terörist’ diye tanımlayan Mahmud Ahmedinejad, Müslümanların bir gün Filistinlilere karşı İsrail’i destekleyenlerden intikam alacağını söyledi.

Ahmedinajad’ın Batı’ya verdiği ultimatom:

“Bir grup teröristi bölgeye yerleştirdiniz. Bu haydutlarla aranıza mesafe koymak çıkarınıza olacaktır. Bu bir ultimatomdur. Yarın gelip de şikayet etmeyin.”

“İsrail Yakında yok olacak!”

Ahmedinecad, siyonist İsrail rejiminin artık hiç bir varoluş gerekçesi bulunmadığını ve yakında da yok olacağını da söyledi.

“Bu rejim Allaha şükür varlık nedenini kaybetmiştir. Bu sahte rejime istikrar kazandırma çabaları da allahın inayetiyle tamamen başarısız olmuştur” diyen Mahmud Ahmedinejad, Filistin’e gelip yerleşen bütün yahudilerin geldikleri ülkelere geri dönmeleri gerektiğini söyledi.

“Dünyanın hiç bir yerinde siyonistlere güven yoktur”

Lübnan’daki Hizbullah örgütünün ve Filistinli gençlerin İsrail’in askeri gücü konusundaki efsaneyi yerle bir ettiğini söyleyen Ahmedinecad, artık dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, “siyonist”lerin güvende olmadıklarını kaydetti.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: