Siyonistler Destekçi Arayışında

İsrail’in eski Başbakanı Binyamin Netanyahu, radikal örgütlerin silahlarını İsrail’den sonra ABD ve Avrupa’ya yönlendireceğini öne sürdü.
Netanyahu, aşırı dincilerin başlattığı kampanyada ülkesinin ilk hedef haline geldiğini söyledi ve “Batının fanatizmle sorunu var. Mevcut olduğuna inanılmıyor” dedi.

“Batının, 12 Temmuzda iki askerinin kaçırılmasından sonra İsrail’in Hizbullah’a yönelik saldırılarının nedenini anlama vakti geldiğini” söyleyen Netanyahu, “İran ile Suriye’nin Hizbullah’a destek vermesinin Avrupa’yı uyandırması gerektiğini” belirtti.

Netanyahu, silahların İsrail’in ardından Avrupa ile ABD’ye yöneltileceğini ileri sürdü. “Avrupa’nın son derece kibirli bir tutum” sergilediğini söyleyen Netanyahu, “Şu anda İsrail’e füze atıyorlar. Ancak yarın da size atacaklar. İran’ın bugün üzerinde çalıştığı silahların menzili İsrail’i aşacak. Eğer önüne geçilmezse Londra’ya ulaşacak. Ve bunu yapacaklar” dedi.

İsrail’in aşırı güç kullanıp kullanmadığının sorulması üzerine ise Netanyahu, şu anda konunun bu olmadığını, İsrail’in gücünün sadece bir kısmını kullandığını söyledi.

AA

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: