İşte Yahudinin Gerçek Yüzü: Çocukları Öldürün!

Batı Şeria”da bulunan İsrail hahamlar şûrası, Tevrat”ın savaş sırasında kadınların ve çocukların öldürülebileceğini söylediğini iddia ederek İsrail ordusundan Filistin ve Lübnan”da sivillere yönelik saldırılarını arttırmasını istedi.

İylaf haber sitesi, genel olarak Arap dünyası özelde de Lübnan halkı için şaşırtıcı olmayan bu fetva ile Hahamlar Şurası”nın İsrail ordusundan Filistin ve Lübnan”daki sivillere yönelik askeri saldırılarını daha da arttırmasını istediğini bildirdi.

 

Söz konusu Hahamlar Şurasının konuyla ilgili yazılı fetvasının İsrail”de yayın yapan yedi televizyon kanalından da yayınlandığı belirtiliyor.

Hahamlar Şurası”nın söz konusu fetvasında “Tevrat, savaş sırasında kadınların ve çocukların öldürülmesini caiz görmektedir, Gazze”de ve Lübnan”da kadınlara ve çocuklara acıyanlar, İsrail”deki kadınlara ve çocuklara vahşi bir gözle bakıyor demektir” ifadesine yer verildi.


Fetvayı hazırlayan komisyon, Lübnan ve Filistin vatandaşlarını düşmanın taraftarı olarak niteleyerek İsrail kabinesinden Tevrat”ın hükmüne göre hareket ederek buralardaki sivillere saldırmasını istedi.

Filistin ve Lübnan’ da Şehid edilen yüzlerce çocuğa ses çıkarmayan , ölen tek yahudi çocuğu veya sözde sivil işgalci halkı için ayağa kalkan dünya müstekbirleri, Yahudilerin Müslüman çocuklar, kadınlar hakkında verdiği bu fetva ve buna bağlı olarak gerçekleştirdiği katliamlar karşısında gerçek yüzünü birkez daha ortaya koyuyor.

Dün yayınladığımız bir haberde, Siyonist işgalci ailelerin çocuklarının cephe cephe gezdirilerek Lübnan’da sivil halka atılan bombaların üzerine yazdıkları alaycı ve kin dolu sözleri bütün dünya görmüştü.

Bütün bu gelişen olaylar İslam Ümmeti’ne karşı gerçekleştirilen kuşatmanın bir tezahürüdür.Müslümanlara düşen ise bütün ayrılıkları bir kenara bırakıp işgal altındaki toprakları kurtarmak ve siyonist düşmana karşı tek yumruk olmaktır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: