Hizbullah’tan Siyonistlere Bir Darbe Daha

Çarşamba sabahı itibariyle Güney Lübnan’a girmeye çalışan siyonist İsrail’İn özel birlikleri Hizbullah’ın şiddetli direnişiyle karşılaştı. Arkalarında on ölü bırakarak geri çekilmek zorunda kaldılar.

Günlerdir kara hareketına başlayıp başlamayacağı konusunda kesin kararı veremeyen siyonistler, bugün sabah özel birliklerini Güney Lübnan’dan sızdırmaya çalıştılarsa da Hizbullah’In sert direnişi karşısında geri çekilmek zorunda kaldılar.

Lübnan sınırında meydana gelen çatışmada özel birlikten iki asker ölürken ikisi ağır olmak üzere dokuz siyonist asker de yaralandı. Hizbullah askerleri, Özel birliklere bu darbeyi indirmekle yetinmeyip çatışma bölgesini sararak yaralıların bölgeden uzaklaştırılmasını engelledi. Siyonist askeri sözcüsüne göre yaralıları kurtarmaya gelen bir tank vurularak imha edilirken iki olarak belirlenen ölü sayısı kurtarma esnasında yaralıların da ölmesiyle ona yükseldi

Bu arada Hizbullah’ın Hayfa ve Nazareth kendine yönelik füze yağmuruda devam ediyor. Sadece bugün bu bölgeye yüzden fazla füze fırlatıldı. Saldırılarda üç israilli öldürüldü.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: